Tüm Katılımcılarımıza ve Konuşmacılarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz.
KONFERANS SALONU / ANTALYA

KONFERANSIN AMACI

 • Dijital dünyada gelişmeleri konuşacağımız bu etkinlikte, dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçleri kapsamlı bir şekilde ele alınacak.
KİMLER KATILIYOR?
 • Otel sahipleri, genel müdürleri, satış & pazarlama müdürleri, ön büro müdürleri ve dijital dünyadan haberdar olmak isteyen reklamcılık profesyonelleri.
NEDEN KATILMALISINIZ?
 • Markanızın gücünü korursunuz
 • Rekabetin yoğun olduğu piyasalarda büyük avantaj sağlarsınız
 • Odaklandığınız pazarda görüntünüzü ve Marka bilinirliğinizi arttırırsınız
 • Ticari ortaklıklar kurabilir, sektörü analiz edebilirsiniz
 • Mevcut müşterilerinizle bağlılığınızı ve iletişiminizi pekiştirebilirsiniz
 • Ürün ve hizmet kalitenizi katılımcılara aktarabilirsiniz
 • Rakip analizi yapabilir, yeni ürün ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz
 • Kapsamlı müşteri ve pazar araştırması yapabilirsiniz.

MODERATÖR

...

YEKTA KOPAN

YAZAR VE SESLENDİRME SANATÇISI

KONUŞMACILAR

Sosyal medya nasıl kullanılmaz? ...

Ceyhun YILMAZ

İKNATÖR / SANDIRICI / İLİŞKİLENDİRİCİ
Turizmde yeni satış kanalı "dijital pazarlama" ...

Ramazan BECER

CRM MEDYA Ajans Başkanı
Veriyi müşteriye dönüştürmek...

S. Devrim EKMEKÇİ

Digital Marketing Strategist
Dijital dönüşüme ayak uydurmak ...

Mustafa İÇİL

İÇİL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
Turizm alanında dijital pazarlama...

Mehmet BİÇER

LIBERTY LYKIA GENEL MÜDÜRÜ
Native Reklamın Gücü...

Emre FAKS

LIGATUS ÜLKE MÜDÜRÜ
Turizm Sektörüne Özel Reklam ve Tanıtım Teşvikleri...

Okan SEÇKİN

ODS DANIŞMANLIK GENEL MÜDÜRÜ
Teknoloji Dünyasında Seyahat Pazarlama ...

Sencer KUTLUĞ

GOOGLE TURİZM & FİNANS SEKTÖR LİDERİ
Facebook ile Türkiye ve dünyada yeni insanlara erişin! ...

Ahmet Uğur YILMAZ

FACEBOOK TÜRKİYE AJANS PARTNERİ
...

Özel Oturum / Sektör Deneyimleri

ETKİNLİK PROGRAMI

 • 09:00 - 09:30
  Kayıt İşlemleri
 • 09:30 - 10:15
  ...
  Mustafa İÇİL
  İçil Eğitim ve Danışmanlık
  Dijital dönüşüme ayak uydurmak
 • 10:15 - 11:15
  ...
  Serdar Kuzuloğlu
  Yazar, Eğitmen, Danışman
  Fırtına yaklaşırken: dijitalleşen dünyada turizm sektörüne bakış
 • 11:15 - 11:30
  ...Kahve Arası
 • 11:30 - 12:15
  ...
  Ramazan BECER
  CRM MEDYA Ajans Başkanı
  Turizmde yeni satış kanalı "dijital pazarlama"
 • 12:15 - 13:00
  ...Öğle yemeği
 • 13:00 - 14:00
  ...
  Ceyhun YILMAZ
  İknatör, Sandırıcı, İlişkilendirici
  Sosyal medya nasıl kullanılmaz?
 • 14:00 - 14:30
  ...
  Sencer KUTLUĞ
  Google Turizm & Finans Sektör Lideri
  Teknoloji Dünyasında Seyahat Pazarlama
 • 14:30 - 14:45
  ...
  Mehmet BİÇER
  Liberty Lykia Genel Müdürü
  Turizm sektöründe dijital reklamcılığın yeri
 • 14:45 - 15:00
  ...
  Emre FAKS
  Ligatus Ülke Müdürü
  Native Reklamın Gücü
 • 15:00 - 15:15
  ...Kahve Arası
 • 15:15 - 15:35
  ...
  Ahmet Uğur YILMAZ
  Facebook Türkiye Ajans Partneri
  Facebook ile Türkiye ve dünyada yeni insanlara erişin!
 • 15:35 - 15:50
  ...
  Okan SEÇKİN
  ODS Danışmanlık Genel Müdürü
  Turizm sektörüne özel reklam ve tanıtım teşvikleri
 • 15:50 - 16:15
  ...
  S. Devrim EKMEKÇİ
  Digital Marketing Strategist
  Veriyi müşteriye dönüştürmek
 • 16:15 - 16:45
  ...Başak E. AMANAT - Serdar SARIL - Ali ÖZDEMİR
  ...Özel Oturum / Sektör Deneyimleri

Hotel Su Konferans Salonu / Antalya

konferans@crmmedya.com

0242 254 00 84

...

YEKTA KOPAN

1968 yılında Ankara‘da doğan Yekta Kopan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Çocuk yaşta TRT Ankara Radyosu’nda seslendirme çalışmalarına başlayan Kopan, kariyeri boyunca farklı kulvarlarda yer aldı. Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri adlı kitabı, 2002 yılında Sait Faik Hikâye Armağanı’na değer bulundu. Karbon Kopya adlı kitabı 2007 yılında Dünya Kitap Yılın Telif Kitabı Ödülü’ne, Bir de Baktım Yoksun adlı kitabı ise 2010 yılında Yunus Nadi Öykü Ödülü’ne ve Haldun Taner Öykü Ödülü’ne değer bulundu.

...

CEYHUN YILMAZ Sosyal medya nasıl kullanılmaz?

İstanbul'da dünyaya gelen Ceyhun Yılmaz, ilk kez 1985 yılında okulunun mezuniyet gecesinde sahneye çıktı. Şair, radyo ve tv programcısı, sinema ve dizi oyuncusu olarak aldığı görevlerin yanında işin mutfağına da dahil olarak bir çok medya kuruluşunda muhabirlik, spor servisi müdür yardımcılığı yaptı. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Aydın Üniversitesi Medya ve İletişim öğrencilerine ‘Medya ve İletişim’ konulu derslerinde öğretim görevlisi olarak derslere girdi. Yılmaz, Akademi 35 Buçuk’ta da eğitim vermiştir.

...

RAMAZAN BECER Turizmde yeni satış kanalı "dijital pazarlama"

İzmir doğumlu olan Ramazan Becer, Selçuk Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden mezun oldu. Turizm sektöründe, başarılı bir kariyer edinen Becer, 2009 yılında turizm alanındaki kariyerini noktalayarak; emlak, bilişim ve dijital sektörlere yönelik ilkleri, parlak fikirleri ve başarı heyecanı ile İstanbul macerasına atıldı. Markalara Dijital Medya çözümlerinin yanı sıra 360 derece reklam hizmeti sunan CRM Medya’yı büyük bir heyecanla 2012 yılında kurdu. Ramazan Becer, CRM Medya’da sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile kazandığı başarı ve elde ettiği ödüllerle; sektörel başarısını da tescilledi. ‘Google Partners’ olan CRM Medya, dijital alanda elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından, 12’dan fazla ödüle layık görülmüştür.

...

S. DEVRİM EKMEKÇİ Veriyi Müşteriye Dönüştürmek

1974 doğumlu S. Devrim Ekmekçi, İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğini tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi MBA programından mezun oldu. 2001 yılında Webtrends’in sertifikasını Almanya’da aldı. Emekçi, Türkiye’nin ilk web analizi ürün ve hizmetlerinin satışını ve danışmanlığını yapan bir firmadan web analiz ürün ve çözümleri üreten bir firmaya dönüşen yolculukta uzun seneler yönetici ortak olarak görev aldı. Onlarca markanın web analizi ve ilgili teknoloji projelerinin hayata geçirilmesinde katkı sağladı. 3 senedir Google Türkiye için ajanslara Google Analytics sertifika eğitimlerini veriyor. Şu anda DIGITA Danışmanlığın ortağı olarak iş geliştirmeden sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

...

MUSTAFA İÇİL Dijital dönüşüme ayak uydurmak

1972 doğumlu İçil, İstanbul Amerikan Robert Koleji’den mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans yapan İçil, profesyonel hayatına Microsoft Chicago daha sonra Microsoft Türkiye ofislerinde çalışarak başladı. Windows olmak üzere farklı Microsoft ürünlerinin Ürün Pazarlama Müdürlüğü rolünü üstlenen İçil, 2005-2007 yılları arasında Apple Türkiye Pazarlama Müdürü olarak çalıştı ve bu dönemde yaptığı çalışmalarla Capital Dergisi tarafından “2006 Yılının Zirvedeki Pazarlamacıları” arasında seçildi. 2007-2013 yılları arasında Google'da çeşitli yönetim rolleri alan Mustafa İçil, Pazarlama Direktörü olarak başladığı firmada sırası ile Yunanistan, Ortadoğu ve Afrika’nın pazarlama sorumluluklarını yürüttü. Son olarak Google Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Pazarlama Direktörlüğü rolünü üstlenen İçil, 6 yılı aşkın bir süre çalıştığı Google'da ekibi ile ödüllü, hatta bazılarının global uygulama olarak ölçeklendiği birçok farklı projenin altına imza attı.

...

MEHMET BİÇER Turizm Alanında Dijital Pazarlama

HAYATA BAŞLANGIÇ:
Ordu ilinin kırsalında çoban bir ailenin çocuğu olarak anneme göre 8 Mart, nüfus cüzdanına göre 1 Temmuz 1970 tarihinde doğmuşum. İlk defa arabayı 7 yaşımda, elektriği, tv, şehri ortaokul okumak için 10-12 saat yürüyerek gittiğim şehirde gördüm. Hayatta şansıma(şans oyunları hariç) ve 6.hissime, eşimi görmeden, telefondaki sesine inanarak kapısını çalıp ''benimle evlenirmisin?'' diyecek kadar inanıyorum(99 yılında evlendim ve Daglar isminde oğlum var).

İŞ HAYATIM:
Yıllardır çok çok severek çalışmakta olduğum Turizm Sektörüne çok çok tesadüfler sonucu Üniversite eğitimim ile adım attım. Müdür/Şef olmayı hayal ederek gittiğim ilk staj yerimde personel tuvaletleri temizliği ile sektör gerçekleri ile aktif olarak tanıştım. Hayatta tek şıkkım ''A'' şıkkım vardı. Oda çok çalışmak ve başarılı olmaktı. Yıllar sonra ''B'' şıkkım olmayışının çok büyük bir şans olduğunu anladım. Gardrobum bavulum, evim personel koğuşları olarak bölge bölge, otel otel dolaşarak birçok zorluklar, deneyimler yaşadım. Her zaman kendi kendime ''Yönetici olduğumda ben ezmeyeceğim, ezdirmeyeceğim'' dedim ve ezmiyorum, ezdirmiyorum.

1996 yılında her gencin hayali olan ''kendi işini kurma'' hayalimi gerçekleştirdim, 1 yıl süren maceram hüsranla sonuçlandı. Bireysel özgürlük felsefesi üzerine kurduğum yönetim felsefelerime ve ''insanları cevap vermek için değil, anlamak için dinlemek'' gerektiğine inanıyorum.

Kariyer Hayatımın Kırılma Noktaları;
***Hayatta ''B'' şıkkımın olmayışı,
***1995 Yılında Özyer Grup ile tanışmam,
***1996 Yılında kendi işimi kurman ve hüsranla sonuçlanması,
***1991 Yılında ''iş başvuru formu'' doldurma şansı bile verilmeyerek kapısından çevirildiğim tesisin kapısından 4 Şubat 2013 tarihinde Genel Müdür olarak girerek kariyer hayatımın zirvesine ulaşmam,

...

M. SERDAR KUZULOĞLUFırtına Yaklaşırken: Dijitalleşen Dünyada Turizm Sektörüne Bakış

Serdar Kuzuloğlu, 1995 yılında girdiği medya sektöründe birçok farklı görev üstlendi. Bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan Türk gazeteci ve yazar özellikle Radikal'de hazırladığı “Sanal Alem” sayfasıyla tanınmaktadır. Posta, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde görev alan Kuzuloğlu, bunun yanı sıra PC WORLD, ComputerWeek, .net, Paprika dergilerinde düzenli olarak köşe yazarlığı yaptı. MYK Medya adıyla kurduğu dijital ajansta Türkiye’nin ilk nostalji temalı video sitesi Alkışlarla Yaşıyorum gibi pek çok projeyi hayata geçirdi. Kuzuloğlu kurucuları arasında yer aldığı İstanbul Bilgi Üniversitesi / Next Academy’de ‘Sosyal Medyada İletişim ve Pazarlama’ başlıklı yüksek lisans dersini veriyor.

...

AHMET UĞUR YILMAZ Facebook ile Türkiye ve dünyada yeni insanlara erişin!

Facebook Avrupa, Orta Dogu ve Afrika genel merkezinde Türkiye’deki ajanslarin Facebook, Instagram ve tum diger Facebook platformalarindaki stratejilerini belirlemekten sorumluyum.